Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzucali mięsem w sądzie (wideo)

Utworzony przez piotrus, 10 stycznia 2008 r. o 16:43 Powrót do artykułu
Gość napisał:
No to który wbił tego noża? A jak nie chciał zabic to po co wbil mu kose (jakby dał kose to by było pół biedy, koles dostal 5 razy nozem pod żebra). Dlaczego nie dostał np. ogarniacza tylko od razu kose? Bo nie rozumiem? PS. I taka rozmowa (bez wolgaryzmów) duzo lepiej wyglada, duzło łatwiej sie odpisuje na post i sprawia wrazenie bardziej merytorycznej.
kazdego by szlak trafil i kazdy by klną jakby czytal takie bzdury... nie jest latwo byc opanowanym wiesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna Konrada napisał:
Konrad nie jest morderca bo noza nie wbil... nie chcial zabic .... wiec nie wrzucaj na niego ani na mnie bo ja poprostu bronie osoby ktora kocham ty na pewno bys robil to samo postaw sie na moim miejscu kazdy tu najezdza na niego wiesz jak to jest jak sie czyta takie rzeczy o bliskiej osobie....!! ???
Jaaaasne, studenciak przewrócił się na nóż, wstał i znowu przewrócił i tak 5 razy LOL. Widzę że powoli mięknie ci rura, twojemu Konradzikowi też zmięknie jak zrobi laskę wszystkim z oddziału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoja drogą powinni dostać bonusowy rok za okazanie braku szacunku Sądowi (który reprezentuje swoim urzędem RP) nieodpowiednim strojem. Sala sądowa to nie boisko i dres po prostu tu nie pasuje. Lekceważenie takich drobiazgów powoduje ze potem w obecności sędziny (a nawet pod jej adresem) padają bluzgi i groźby. Ciekawe czy Ci *dobrzy chłopcy* nie mieli czegoś wcześniej na sumieniu co można by dodać - nie nudziliby sie tak wtedy w czasie odsiadki kursując na kolejne przesłuchania i rozprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tia 17-sto letni Konradzik ale polewka niezla z gnoja. Cwaniaczek w grupie a jak cwelowi spojrzec w oczy jak jest sam to spuszcza leb po krawezniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahha takie cwaniaki i dali sie zlapac w pol godziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieszjakjest napisał:
Jaaaasne, studenciak przewrócił się na nóż, wstał i znowu przewrócił i tak 5 razy LOL. Widzę że powoli mięknie ci rura, twojemu Konradzikowi też zmięknie jak zrobi laskę wszystkim z oddziału.
tobie korwo zaraz rura zmieknie co zgrywasz cwaniaka.. a tak naprawde to frajer z ciebie a nie cwaniak.... laske to ty robisz policji on nikomu laski nie robi bo grypsuje!! a zreszta ty pewnie nie wiesz co to jest bo pewnie z samymi cwelami sie zadajesz... jak zes h** to sie pruj i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tia 17-sto letni Konradzik ale polewka niezla z gnoja. Cwaniaczek w grupie a jak cwelowi spojrzec w oczy jak jest sam to spuszcza leb po krawezniku.
jebac cie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna Konrada napisał:
tobie korwo zaraz rura zmieknie co zgrywasz cwaniaka.. a tak naprawde to frajer z ciebie a nie cwaniak.... laske to ty robisz policji on nikomu laski nie robi bo grypsuje!! a zreszta ty pewnie nie wiesz co to jest bo pewnie z samymi cwelami sie zadajesz... jak zes h** to sie pruj i tyle
a co to znaczy korwo?? Widzę jakieś nowe słowa się wśród dresiarstwa tworzą LoL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dałbym im po 30 lat. Bravo dla sędziów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyno Kondrada, idź skocz z KULu albo z rektoratu UMCSu bo twoja egzystencja jest obrazą dla całego rodzaju ludzkiego... Dźgali człowieka nożem, głupi błąd? To chodź ja cię dziabne, ale według twojego myślenia nic się nie stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smieje sie ze studentow a sama pewnie jest po podstawowce i w zyciu bedzie pyry zbierac z pola razem z kondziem jak sie wylize z tego. Ale szczurek z niego na gembie hahaha gdzie to sie z takim zadawac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szurek jesteś kondradzik,oj szczurek!!!!!! ale w pierdlu nie przytyjesz o chlebie i wodzie,dalej pozostaniesz szczawikiem który z nożem jest mocny,albo w grupie,a tak to jestes słaby jak ta twoja pusta dziewczyna,która juz za pare dni bedzie z innym cwaniaczkiem twojego pokroju, ciebie bedzie miała tam gdzie ja mam ciebie czyli głeboko w D...e!!!!!! patrzcie ze juz nawet sie nie odzywa..biedactwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twoja dziewucha kondzik bedzie teraz pewnie dmuchana przez kolegow tych twoich jakze oddanych. Pamietaj kondzik jak bedzie miala opryszczke na swoim ryju to znaczy ze robila loda jakiemus ochlapowi. Dozywocie powiini dostac te chamy je***e. Ale i tak sie nimi zajma w pierdlu. Tam lubia takich szczurkow malych dobrze im wchodzi wtedy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jupak napisał:
twoja dziewucha kondzik bedzie teraz pewnie dmuchana przez kolegow tych twoich jakze oddanych. Pamietaj kondzik jak bedzie miala opryszczke na swoim ryju to znaczy ze robila loda jakiemus ochlapowi. Dozywocie powiini dostac te chamy je***e. Ale i tak sie nimi zajma w pierdlu. Tam lubia takich szczurkow malych dobrze im wchodzi wtedy
obczajash smieje sie z ciebie nie znasz ani mnie ani konrada a sie tu prubujesz udzialac ach.. szkoda słow nie rusza mnie to co piszesz bo gdy by przyszlo w twarz powiedziec to zesral bys sie zanim bys cokolwiek powiedzial .... dziecko nie wchódz na te strony bo koszmary bedziesz mial w nocy... co chcesz walczyc na inteligencje?? szkoda tylko ze ty bez broni... no glowkuj sie hahahahahahahahahahahhaha spojrz w lusterko bo po tym co piszesz widac ze dawno laski nie miales a to swiadczy o tym ze nie grzeszysz uroda wiec nie mow ze konrad to szczur hahahahaha a zreszta mow co chcesz mam wyje*ane na to beeezz kitu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak cie nie rusza to co napisalem to czego zareagowalas i odpisalas tempaczko z kompleksami. Ktora zawodowke konczylas??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli idiotko popierasz ich zachowanie?? z nozami wielkie cwaniaki??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytajac jej wypowiedzi widać że nawet podstawówki nie skończyła a Ty pytasz o zawodówkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nergal napisał:
Czytajac jej wypowiedzi widać że nawet podstawówki nie skończyła a Ty pytasz o zawodówkę
skonczylam liceum hahahahahahahahahahaha a ty pewnie nawet do podtswowki sie nie dostales !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze powiedziawszy to troszke rozumiem te dziewczyne Konrada - kocha go, nie chce zeby poszedl do wiezienia - to jasne. No ale niestety, stalo sie, co sie stalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozna sie nie dostac do podstawowki?? wyjasnijscie mi to??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...